top of page
Latino solo

Zajęcia te są wspaniałą propozycją dla wszystkich chcących ćwiczyć solo, ale w razie potrzeby potrafić zatańczyć także w parze. Na zajęcia składa się rozgrzewka przygotowująca do tańca, nauka figur i choreografii tańca latynoskiego. W programie przewidziane są między innymi: salsa, bachata, cha cha cha, samba, rumba. Atrakcyjność tych zajęć tkwi w połączeniu walorów aerobiku (intensywne ruchy) i znajomości figur różnych tańców.

Bokwa

BOKWA to połączenie elementów kick boxingu ("bo") z elementami afrykańskiego tańca wojennego, wywodzącego się z kultury Kwaito ("kwa"). Podczas jednego treningu można spalić nawet 1200 kalorii!

 

BOKWA jest dla każdego niezależnie od wieku i sprawności. Podczas zajęć należy wczuć się w muzykę i podążać za wskazówkami, jakie daje nam ciało. Ważnym elementem jest także wymiana energii z ludźmi, z którymi się trenuje, w ten sposób bokwa jest nie tylko treningiem, ale także cennym doświadczeniem.

Zumba

ZUMBA to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600kalorii !!!

Zumba łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi, ćwiczenia opierają się na zasadzie, że zajęcia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania.

Zajęcia w parach

.................

Zajęcia Kangoo Jumps

Ćwiczenia polegające na podskokach w butach Kangoo Jumps są najbardziej wydajnymi, efektywnymi i przyjemnymi ćwiczeniami jakie wymyślono!

Kangoo Jumps składają się z buta, bezpiecznie blokującego nogę oraz systemu elastycznych sprężyn. Ze względu na to, Kangoo Jumps posiadają wiele unikatowych właściwości.

Korzyści dla organizmu:
- chroni stawy( redukuje nacisk na stawy), zabezpiecza układ kostny
- poprawia i zwiększa wytrzymałość mięśni
- poprawia sprawność oddechowo - sercową
- spala więcej kalorii
- wyrównuje metabolizm
- poprawia samopoczucie
- i wiele innych...

bottom of page