top of page

AKTUALNOŚCI

WIELKIM SUKCESEM ELBLĄŻANKI ZAKOŃCZYŁY ELIMINACJE DO XXI MISTRZOSTW POLSKI CHEERLEADERS . Elbląskie tancerki CHEERLEADERS CADMANS 03.03.2018w Garwolinie brały udział w eliminacjach do XXI Mistrzostw Polski Cheerleaders. Rywalizowały w dwóch kategoriach Pom Dance Elite oraz Pom Dance Premier. 

Za nami 3 dni warsztatów, jak widać dziewczyny dzielnie dają radę! :) Miały zajęcia z Natalią Sobolewską, Polą Stołowską, Malwiną Wróblewską, Asią Kwiatkowską, Agnieszką Słabęcką, Karoliną Malinowską oraz Izą Reszczyńską. Ale to nie koniec! Przed nami jeszcze dwa dni! :D

Za nami również 3 dni warsztatów z hip-hop'u oraz dancehall'u. Uczestnicy mieli przyjemność ćwiczyć już z: Paolą, Marcią, Izu, Bożką oraz Polą! Ale to jeszcze nie koniec! Przed nimi jeszcze dwa dni warsztatów!

Zapraszamy wszystkich na zajęcia w ramach tygodnia otwartego. 

Krótka relacja z wydarzenia.

W sobotę (31 marca) odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gdyni Cheerleaders i X Gdyński Festiwal Zespołów Cheerleaders. 

Cheerleaderki z Centrum Tańca Cadmans na Mistrzostwach Polski w Jezierzycach zajęły II miejsce. Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy. Dziewczyny...

Please reload

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Zapraszamy na wspaniały taneczny wieczór wszystkie miłośniczki tańca, pasjonatki ruchu, Panie, które pragną zacząć przygodę z tańcem oraz mamy tancerzy,które mogą wymienić się doświadczeniami i pobawić się z nami w rytm różnorodnej muzyki!!!

4 Godziny tańca dziennie. Profesjonalni instruktorzy

Please reload

bottom of page