top of page

CENTRUM TAŃCA CADMANS

CENTRUM TAŃCA CADMANS

Aneta i Andrzej Orłowscy

DLACZEGO SZKOŁA TAŃCA ?

01

/  NASZE ŻYCIE

Właśnie taniec jest dla nas odskocznią od codziennych zmartwień. Dzięki niemu poznajemy nowych ludzi z pasją, bierzemy udziały w licznych zawodach i pokazach krajowych jak i międzynarodowych, rozwijamy swoją osobowość oraz kształtujemy charakter. 

/  KULTURA

02

Taniec to nie tylko rytmiczne poruszanie się w takt muzyki. Jest to sposób na aktywne spędzanie czasu z innymi ludźmi angażującymi się w taniec. Jest to możliwość wymiany doświadczeń, tworzenia społeczności, w której każdy zainteresowany odnajdzie swoje miejsce.

03

/  ROZWÓJ

Kształtowanie charakteru /  lepsza koordynacja ruchowa / rozwój wyobraźni, kreatywności / wzmacnianie ciała / budowanie nowych przyjaźni, znajomości /

NASZA HISTORIA

2010

/  OTWARCIE CENTRUM TAŃCA CADMANS

8 Stycznia o godz. 17:00 zostało otwarte nowe Centrum Tańca ”Cadmans” przy ulicy Królewieckiej 21b. Podczas otwarcia zaprezentowano lekcje pokazowe tańca z elementami rytmiki dla najmłodszych, tańca hip-hop oraz tańca latino, w których udział mógł wziąć każdy.

Odbył się również pokaz Formacji Tańca Nowoczesnego – hip-hop oraz hip-hop połączony z housem.
Nasza szkoła nie powstała pod wpływem mody na taniec, a jest spełnieniem naszych marzeń. Tak naprawdę chyba każdy tancerz chciałby mieć swoją szkołę i wprowadzać innych w świat tańca.

/  PIERWSZY ROK ZA NAMI

2011

Wigilia Taneczna w Centrum Tańca Cadmans była okazją do podsumowania mijającego roku, a także wyznaczeniu nowych celów. Tancerze mogli także zaprezentować nowe układy.
Spotkanie wigilijne było także okazją dla instruktorów do podsumowania kończącego się roku. — Rozwijamy się naprawdę szybko — Ewa Lebiedzińska, instruktor tańca. — Czujemy, że dostaliśmy "wiatr w żagle" i musimy iść cały czas do przodu. Każda grupa na nowy rok ma swoje cele. Dla jednych będą to mistrzostwa Polski, dla innych natomiast występ w wyjątkowym turnieju. Cele są różne, ale ważne, aby były wysokie.

/  SUKCESY

2012

/  PRZYSZŁOŚĆ

2013

bottom of page