top of page
Aneta Orłowska

Założycielami Centrum Tańca Cadmans są Aneta i Andrzej Orłowscy, Mistrzowie Świata Formacji Standardowych oraz dwunastokrotni Mistrzowie Polski. Zarówno P. Aneta, jak i P. Andrzej są tancerzami najwyższej, międzynarodowej klasy S.
Pani Aneta prowadzi zajęcia: latino solo, zumba, salsa, taniec towarzyski w parach.
Pan Andrzej prowadzi zajęcia: bokwa, latino solo, salsa, taniec towarzyski w parach

Andrzej Orłowski

Założycielami Centrum Tańca Cadmans są Aneta i Andrzej Orłowscy, Mistrzowie Świata Formacji Standardowych oraz dwunastokrotni Mistrzowie Polski. Zarówno P. Aneta, jak i P. Andrzej są tancerzami najwyższej, międzynarodowej klasy S.
Pani Aneta prowadzi zajęcia: latino solo, zumba, salsa, taniec towarzyski w parach.
Pan Andrzej prowadzi zajęcia: bokwa, latino solo, salsa, taniec towarzyski w parach

Marta Żukowska

Pełna pozytywnej energii i zawsze gotowa do działania instruktorka, która od dziecka związana jest z tańcem i jego różnego rodzaju formami. Ma za sobą wieloletnie doświadczenie jako tancerka dziecięcych i młodzieżowych formacji tanecznych.

Z Gdańską grupą taneczną White Slide, z która związana jest już od 8 lat, brała udział w półfinałowych odcinkach na żywo w ostatniej edycji programu MAM TALENT! Na koncie ma również liczne sukcesy na zawodach, bierze udział w pokazach tanecznych i jest zapraszana do prowadzenia warsztatów.

Do swojej tanecznej pasji podchodzi na luzie i nie ogranicza się do jednego stylu tanecznego - wciąż poszukuje nowych inspiracji i nie boi się nowych wyzwań. Na zajęciach najczęściej porusza się w technikach: Dancehall, Jazz, Taniec współczesny, Videoclip dance,

Hip Hop i House.

Jej zajęcia są ciekawe, pełne humoru i wszechstronnie rozwijające. Pani Marta zaraża taneczną pasją!

Magda Wójcik

Magda Wójcik-  Jej mocne strony to taniec współczesny oraz formy uliczne, które wyróżniają jej styl. Magda tańczy od małego. Zaczynając od grupy TAZARO, poprzez grupę taneczną V3, 4REAL , kończąc w 2010r. jako tancerka w Horn Dance Porject Michała Piróga. Od 2010r. pracuje jako instruktor tańca.

Finalistka programu "You Can Dance" (Casablanca 2011). Absolwentka liceum o profilu tanecznym w Warszawie.

 

Od 2012 r. tancerka Sopockiego Teatru Tańca "Wild Project", "Traktat o estetyce - technika defeltów i skaz", "Galop", oraz "Pan Owen", "Puste ciało- okazja do malutkiej rozpaczy", " 2 Twarze". Magda w maju wyreżyresowała i wychoregrofowała swój własny spektakl "Spawiedliwośc fałszywa- Subiektywna rozprawa o wątpliwej niewinności"

Macias Killoff Crew

Tancerz, choreograf i instruktor.

Magdalena Konczewska

Magdalena Konczewska- z tańcem związana od około dziesięciu lat. Jej specjalizacją to Disco Dance (tanerka kadry Polskiej na Mistrzostwach Europy i Świata w 2009r, Finalistka Mistrzostw Polski w latach: 2008, 2009, 2010, 2011 r. w kategori formacja Disco Dance.

1 miejsce na turnieju Baltic Cup freetyle 2009r. w kategori Disco Dance solo.

Jej przygodę z cheerleadingiem rozpoczeła współpraca z gdyńską grupą Cheerleaders Prokom. Obecnie tancerka seniorskiej formacji Cheerleaders Cadmans, która ma na swoim koncie mnósto sukcesów. W duecie z Polą Stołowską zdobyłą tytuł Mistrza Europy oraz Mistrza Polski w kategori Pom Dance Senior 2014r.

Agnieszka Słabęcka
 

Reprezentantka Polski w układach zbiorowych na Pucharach Świata i Mistrzostwach Europy!!

 

Agnieszka przez dłuższy czas występowała również z grupą „Cheerleaders Flex Sopot”, gdzie zajmowała się oprawą artystyczną największych wydarzeń rozrywkowych i imprez sportowych w Polsce i na świecie Były to m.in.: występy na meczach NBA na specjalne zaproszenie Marcina Gortata, oprawa artystyczna Finału Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w Kopenhadze, mecze Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn oraz występy u boku Donatana i Cleo na festiwalach piosenki w Sopocie czy Opolu. Na swoich zajęciach szczególną uwagę zwraca na łatwy przekaz i dobrą zabawę uczestników oraz na poprawność wykonywanych ćwiczeń.

 

W Cadmans prowadzi zajęcia gimnastyki artystycznej.

Karolina "Maisa'' Klimczuk

Niezwykłe, klimatyczne zajęcia przeznaczone dla kobiet to czas relaksu i oderwania od rzeczywistości, a przy okazji świetna energetyczna dawka humoru i dobrego samopoczucia.

To czas zajednoczenia ducha z ciałem w rytm orientalnej muzyki.

To świetne rozwiązanie dla Pań chcących skorzystac z rekreacji ruchowej inne niż klasyczne cwiczenia aerobowe.

 

Maisa Shahd- założycielka szkoły; członkini International Dance Council CID Unesco; instruktor taneczny z uprawnieniami Ministra Sportu i Edukacji, doświadczona tancerka sceniczna.

By móc nauczyc się swojej miłości do tańca orientalnego w czasie studiów jako jedna z pierwszych poslkich tancerek rozpoczeła naukę w Kairze mieszkając w domu Hassana Khalila, guru tańca orienatalnego.

Jej osobowiśc taneczna i występy sceniczne doczekały się szerokiego uznania. Sylwetka Maisy została opisana w Encyklopedi Biograficznej  Who is Who 2012.

Jak twierdzi, najważniejsza jest dla niej pasja i miłośc do tańca, które sprawiają, że taniec jest nią a ona jest tańcem..

Pola Stołowska
Aneta Andrychowska

Pola Stołowska- tańczy już od ponad dziesięciu lat. Wcześniej zajmowała się między innymi tańcem towarzyskim oraz disco dance. Obecnie jest w seniorskiej grupie Cheerleaders Cadmans, która na swoim koncie ma dużo sukcesów, Jest trenerką juniorskich grup Cheerleaders Cadmans, oraz obecną mistrzynią Polskii Europy w duecie Pom Dance. Na jej zajęciach poznacie wiele styli tanecznych, wszechstronnie się rozwiniecie. Zajęcia z cheerledingu są bardzo wesołe i energiczne. Dołączenie do naszych grup daje możliwośc udziału w pokazach tanecznych, eventach, a także zawodach najwyższej rangi takiej jak Mistrzostwa Polski i Europy. 

PAOLA Aleksandra Magnus
Joanna Kwiatkowska-Chruściel

22-letnia reprezentantka ekipy Only Female Concept specjalizująca się w tańcu HIP HOP Freestyle. Swoją przygodę ze Street Dance’m rozpoczynała w nieistniejącym już studiu tańca w Gdańsku – New Boogie Down School około 7 lat temu. Aby doskonalić swój warsztat uczyła się u najlepszych tancerzy z Polski i całego świata m.in: Kari, Pablo, Jolanda, Batman, Lipskee, Ryfa, Ewa Co Jest, Niako, Kefton, Jimmy Yudat, OG, Icee, Marie Kaae, Majid, Batalla, Waydi, Mamson, Ukay, Nelson, Bouboo, Laura Nala, Brian Green, Rabah, Monsta Pop, Gonzy, Henry Link, Buddha Strech, Mr Wiggles, Martha Nabwire, Niki Tsappos. Od ponad 4 lat działa na scenie Street Dance sędziując contesty, prowadząc warsztaty oraz regularne zajęcia taneczne. Swoje doświadczenie zdobywa wyjeżdżając także na eventy zagraniczne takie jak: SDK, Funkin Stylez, Street Star, Show Ya Message, Juste Debout, Me against the world. 
Jej największą inspiracją jest rytmika, jej przyjaciele, z którymi trenuje na codzień oraz przede wszystkim ... kobiety tańczące HIP HOP

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu; specjalizacja -
Fitness- Nowoczesne Formy Gimnastyki i trener osobisty jak również Akademii Morskiej w Gdyni; specjalizacja- Usługi Żywieniowe i Dietetyka. 
Od najmłodszych lat związana ze sportem. Swoją przygodę zaczęła od
gimnastyki artystycznej, przez szkołę sportową w Oliwie, różne formy
taneczne, fitness gimnastyczny, XMA, tricking aż w końcu w jej życiu
pojawił się pole dance. 
Niegdyś czynna zawodniczka fitnessu gimnastycznego - reprezentantka Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak w kraju i za granicą. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, Europy i Świata. Długa kariera sportowa i różnorodnosć zajęć sportowych pozwoliła jej na zdobycie umiejętności i wiedzy potrzebnych do odpowiedzialnego i świadomego działania w zawodzie instruktora sportu. Prowadzenie zajęć to dla niej przyjemność a zadowolenie uczestników to jej priorytet. Brała udział w warsztatach pole dance prowadzonych przez mi: Annę Marię Kot, Klaudię Nowak, Damiana Kutryba, Dimitra Politova czy Oonę Kivelę. 
W chwili obecnej Pole Dance to jej wielka pasja, gdyż łączy taniec z
gimnastyką i jednocześnie jest ciekawą formą fitnessu, która wspaniale modeluje sylwetkę.
Na zajęciach pole dance, wzmacniamy i uelastyczniamy swoje ciało, a ucząc się pole dancowych figur wiemy jak oszukać grawitację. Trening pole dance choć jest wymagający przynosi wiele satysfakcji i zadowolenia.

 

Katarzyna Reszka
Izabela Reszczyńska

Nasza instruktorka na co dzień jest pracującą mamą, zaś wieczorami pasjonatką tańca, miłośniczką salsy i latynoskich rymów.

 

Od dziecka związana jest z tańcem, począwszy od baletu, przez taniec towarzyski jako tancerka EKT Jantar, poprzez wieloletnia przygodę z tańcem nowoczesnym.

 

Uczestniczka warsztatów tanecznych w wielu technikach tańca nowoczesnego. Od lat związana z Centrum Tańca CADMANS. Jako Certyfikowany Instruktor Zumba Fitness zrzeszona w Zumba Instruktor Network zaraża energią i motywuje.

 

Legitymowana instruktorka sportu o specjalizacji Pole Dance, gdzie była szkolna przez jedną z najsilniejszych pole dancerek w Polsce, Iron Izę. Odbyła również Kurs Instruktora Pole Dance na drążku obrotowym u Agaty Malchrowicz, pierwszej Polskiej Mistrzyni w Pole Dance.
Uczestniczka wielu warsztatów, uwieńczonych certyfikatami, m.in. z Anastasia Sokolova, Katerina Rodionova, Alex Ahchukin, Jamilla Deville, Justin McLucas, Berenika Nienadowska, Anne Marie Kot, Jakub Kolasa, Iwona Drzymała, Patryk Rybarski, Damian Kutryb i wielu innych.

Pole dance jest nie tylko jej pasją lecz sposobem na życie, dlatego postanowiła zarażać innych miłością do tego sportu. Stąd też postanowiła nie tylko szkolić innych ale także otworzyć własne studio – dawniej 3C Pole Dance Studio, a obecnie pod nową nazwą Born To Pole w Gdańsku. Jako instruktor podchodzi do każdego indywidualnie. Każdy kursant może liczyć na pomoc oraz gwarancję bezpieczeństwa w czasie zajęć.

 

Marlena Dębska

Swoja przygodę z tańcem rozpoczęła we wczesnych latach swojego dzieciństwa. Przez kilka lat uczęszczała na zajęcia baletu do Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Kolejne lata poświeciła tańcu towarzyskiemu pod skrzydłami Pani Ewy Czarneckiej.

 

W latach 2006-2008 należała do zespołu pieśni i tańca “don-don”, gdzie kształtowała umiejętności teatralne. Na jednym z pierwszych bruk festiwal poznała Sonię Truszkowską, która zaraziła ją pasją do dancehallu. Okazał się on jednym z jej ulubionych styli tańca. w między czasie tańczyła również hip hop, house i była mocno związana z tańcem współczesnym i agencją artystyczną freak arts.

 

Twerk przyszedł całkiem niedawno  - dopiero pod koniec 2014r. Przez organizowane w jednym z sopockich klubów zawody, które wygrała i to po części zmotywowało ją do zagłębienia się w tajniki tego stylu. Nieustannie się szkoli na licznych warsztatach, gdzie doskonali swój warsztat taneczny pod okiem najwybitniejszych polskich i światowych nauczycieli.


 

bottom of page